UZMANĪBU! Izmaiņas 2018. gadā, kas skars lielu sabiedrības daļu7

Labklājības ministrija nākusi klajā ar svarīgākajām izmaiņām sociālajā jomā, kas mūs sagaida 2018. gadā.

Minimālā mēneša darba alga normāla darba laika ietvaros būs 430 eiro.

2018. gadā pārrēķinās pensijas (vecuma un apgādnieka zaudējuma pensijas, kā arī saskaņā ar Nolikumu „Par izdienas pensijām” piešķirtās izdienas pensijas), kuras piešķirtas vai pārrēķinātas 2012., 2013., 2014. un 2015. gadā. Pārrēķinot pensijas, tās palielināsies cilvēkiem, kuri pensijas sāka saņemt ekonomiskās krīzes laikā, piemērojot negatīvus pensijas kapitāla indeksus. Pensiju pārrēķins notiks automātiski, un senioriem papildus nekas nav jādara. Pārskatīto pensijas apmēru noteiks no 2018. gada 1. janvāra un par periodu no 1. janvāra to izmaksās līdz 2018. gada septembrim… (Zemāk spied ‘Lasīt tālāk’!)

Uzzināt vairāk
 • 0

Komentāri

 • Sinča.

  pirms 3 mēnešiem

  Atbildēt

  Absurds jau ir tajā,ka tie dižie ministri sev pieliek nepamatotas prēmijas,bet,ka jāpiešķir pašiem mazākajiem kāda naudiņa,tad dikti domā,rēķina,ka tik nav pa daudz. Un tad tizleņi brīnās,ka daudz ģimenes aizbrauc.

 • Ricards Darznieks

  pirms 3 mēnešiem

  Atbildēt

  Neks nav mainījies-atkal jāiet un kaut kas jāpierāda ,lai saņemtu šo mizeru!!! Lai slava ierēdņiem švaukstiem!!! Labāk nemaksājiet neko

 • Davis Sisovs

  pirms 3 mēnešiem

  Atbildēt

  Ja nebus naudas Latvija kipa jaunums

 • Galina Balode

  pirms 3 mēnešiem

  Atbildēt

  Murgs, ko var bernam nopirkt pa tadu navdu . Anglija pa vienu audzu bernu maksa 1.000 un vairak funti menesi .

  • Galina Balode

   pirms 3 mēnešiem

   Atbildēt

   pa sho temu varetu daudz ko runat , vienkarshi izlasiju un redzu cik liela atshkiriba un neviens Latvija nedoma ne par tavim ne par audzu berniem ,,,,

  • Uldisilze Vilmanis

   pirms 3 mēnešiem

   Atbildēt

   Hmm… jautaajums tev…. kaada atskiriba starp savu vai audzu bernu? Ko tu domaa ja panemsu vairaak beernus un nebuus jaiet algotaa darbaa? Tai pat laika gimenes ar saviem berniem jaadodas algotaa darbaa un jaatrod laiks prieks berniem…..
   Kaut kaa nepareizi domaajam. …

 • Vilis Turlajs

  pirms 3 mēnešiem

  Atbildēt

  Nakosa gada vien kapeikas skaitisim .